top of page

O NÁS

Ordinace fyzioterapie Roškotova 1
fyzio-praha.cz logo
Domácí péče Marie Jarošová logo
Půjčovna kompenzačních pomůcek logo

HISTORIE A SOUČASNOST

Projekt Fyzio (fyzioterapeut odbornosti 902) , je součástí nestátního zdravotnického zařízení Domácí péče Marie Jarošové, s dlouhodobou historií, která své zdravotní služby poskytuje již od roku 1994.

Domácí péče Marie Jarošová, poskytuje se svojí dominantní činností (odbornost 925 - všeobecná sestra) i nedílnou a neméně důležitou zdravotní službu, fyzioterapie v domácím prostředí. 

Od roku 2023 jsme rozšířili terénní zdravotní služby (domácí péče a fyzioterapie) o ambulantní fyzioterapii. Tento krok plynul ze zkušeností a potřeb naší klientely.

Klientům a široké veřejnosti jsme schopni nabídnout unikátní kombinaci multidisciplinárního týmu se zaměřením na komplexnost všeobecné zdravotní sestry a fyzioterapeuta a to nejen v terénu (sociální zázemí klienta), ale i terapii v ambulantním prostředí s využítím moderního přístrojového vybavení. Dále nabízíme možnost zapůjčení nejčastěji používaných kompenzačních pomůcek s vlastním závozem, až k vám domů.

Domácí péče Marie Jarošová, Vozový park
Půjčovna kompenzačních pomůcek, Ford Transit

FYZIO 

Zabýváme se prevencí a léčbou pohybového aparátu - zejména v oblasti funkčních poruch i jako následné fyzioterapeutické péče po ukončení hospitalizace po chirurgických výkonech, mozkových příhodách a jiných zdravotních komplikací, způsobujících omezení pohybu a soběstačnosti. Poskytujeme služby v oblasti fyzioterapie a poradenství v ergonomie, jak pro jednotlivce, tak pro firmy.

Nabízíme kombinaci či výběr vhodné varianty "domácí", nebo "ambulantní" terapie a navíc možnost kombinace se zdravotní službou Domácí péče Marie Jarošové viz. webové stránky nabízených služeb všeobecné zdravotní sestry odbornosti 925.

Fyzioterapie, ambulantní přístroje
Fyzioterapie, ambulantní s přístroji

TR-Therapy

Disponujeme nejnovějšími přístroji. TR-Therapy nabízí rychlou a nanejvýš účinnou terapii, při které nepociťujete bolest. Kombinace terapeutického účinku radiofrekvenčního proudu a metodik zkušeného terapeuta přináší skvělé výsledky. Za zvýraznění stojí stavy jako jsou epikondylitýdy, ostruhy, zmrzlá ramena, blokace, ústřely, výhřezy meziobratlových plotének a celkově problematické algické obtíže / diagnózy, které se komplikovaně léčí. Cílené působení vysokofrekvenčního proudu v tkáních vyvolává selektivní tkáňovou hypertermii ve svalech, vazech nebo kloubech. U poúrazových otoků působí atermické účinky vysokofrekvenční terapie. TR-Therapy okamžitě snižuje bolest, spazmy a otoky, uvolňuje napjaté svaly a regeneruje poškozenou tkáň, výrazně zlepšuje rozsah pohybů. Efekt má prolog – ze zkušeností přichází největší, trvalejší úleva spojená s lepší mobilitou za 3 dny. Pozitivní ozdravný efekt přichází již po první aplikaci, při komplikovanějších stavech po maximálně čtvrté terapii.

Obrázek1.jpg

Kapacitní režim

Rezistivní režim

TR-Thrapy
bottom of page